Exklusivní autoskla a náhradní díly

iv>

AUTOSKLO

Mobilní autosklo servis R-SPEED

Autosklo

Montujeme značková autoskla Pilkington, AGC, Guardian, Splintex a kvalitní autoskla značky Benson.

NABÍDKA VOZŮ

Aktuální nabídka vozů

Náhradní díly

Prohlédněte si aktuální nabídku vozů VOLVO.

AUTOSERVIS

Autoservis a automyčka R-SPEED

Autoservis Náchod

Náš autoservis v Náchodě provádí komplexní servisní služby pomocí moderního vybavení a kvalifikovaného personálu. Specializujeme se na servis všech vozidel značek VOLVO.

PROFIL SPOLEČNOSTI

01

Vážení zákazníci, rádi bychom vám představili firmu R-SPEED s.r.o., která byla založena v roce 2005. Od samého počátku naší existence se specializujeme na servis v oblasti autoskel a prodej použitých náhradních dílů. Prodáváme použité náhradní díly na všechny typy nákladních a užitkových vozů, specializujeme se na osobní vozy značek Volvo a Saab.

Firma R-SPEED s.r.o. se od svého založení dynamicky rozvíjí a přináší na trh stále více druhů služeb. Nyní navíc nabízíme šetrné ruční mytí aut, čištění interiérů a kompletní autoservis.

Všem našim klientům se věnujeme individuálně a s každým se snažíme najít to nejlepší řešení daného problému. Díky individuálnímu přístupu máme spokojené zákazníky jak z řad jednotlivců tak i větších firem. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a díky tomu neustále rozšiřujeme základnu našich pravidelných zákazníků

Napište nám

Chcete vědět více o nabízených autosklech?

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné